Ga naar inhoud
Verfijnen
🗺️ Bekijk op kaart
🚗 Zoek op reistijd
Prijs
tot
Soort aanbod
Toon meer (2)
Soort bouw
Slaapkamers
tot
Badkamers
tot
Status
Slim zoeken
Wat kost het per maand?

Zoek op je maandbudget in plaats van op de vraagprijs. Registratierechten en notariskosten zitten er al in.

Richtrente 3,69%. Een schatting, geen kredietaanbod. Wat je opzij zet voor onderhoud zit er bewust niet in: dat is een reservering, geen rekening.

Sorteren

Immo Te Huur in 3620 Lanaken
7 resultaten in Lanaken

Appartement Te Huur Lanaken
€1.700
111 m²
3
A
Appartement Te Huur - 17 Dagen geleden
Appartement Te Huur Lanaken
€279.000
134 m²
2
B
Appartement Te Huur - 17 Dagen geleden
Appartement Te Huur Lanaken
€700
50 m²
1
C
Appartement Te Huur - 23 Dagen geleden
Appartement Te Huur Veldwezelt
€900
90 m²
90 m²
2
D
Appartement Te Huur - 1 Maand geleden
Appartement Te Huur Lanaken
€1.200
116 m²
116 m²
3
B
Appartement Te Huur - 1 Maand geleden
Appartement Te Huur Lanaken
€1.200
95 m²
95 m²
2
A
Appartement Te Huur - 1 Maand geleden
Huis Te Huur Lanaken
€275.000
105 m²
2
C
Huis Te Huur - 2 Maanden geleden
1

Vastgoed in Lanaken: de cijfers

Alleen feiten, uit onze eigen gegevens en uit de geregistreerde verkoopakten van Statbel. De cijfers gaan over de hele gemeente (2 postcodes); de lijst hierboven toont 3620.

Energie: het EPC van het aanbod

Gemiddeld 175 kWh/m² over 9 panden — 100% van het aanbod heeft een bekend EPC-kengetal. De letters volgen de Vlaamse schaal voor woonhuizen (per 100 kWh/m²), ook buiten Vlaanderen, zodat gemeenten onderling vergelijkbaar blijven. Wie in Vlaanderen een woning met label E of F koopt, valt onder de renovatieverplichting. Bekijk wat het EPC met de prijs doet

Wat er gebouwd wordt

  • 317aangevraagd
  • 113vergund
  • 84geweigerd of stopgezet
  • 120nog in behandeling

Omgevingsvergunningen die de afgelopen twaalf maanden in deze gemeente werden aangevraagd. Daarvan waren er 18 verkavelingen — die bepalen waar de komende jaren gebouwd wordt.

Buurgemeenten

Bronnen: onze eigen zoekertjes (vraagprijzen, doorlopend bijgewerkt), Statbel voor de geregistreerde verkoopprijzen (CC BY 4.0), en het Vlaamse Omgevingsloket voor de vergunningen. De verkoopprijzen komen van Statbel en gaan over AFGERONDE transacties; onze prijzen zijn VRAAGPRIJZEN van panden die nog te koop staan. Wat op de markt blijft staan is gemiddeld duurder geprijsd, dus het verschil weerspiegelt deels dat selectie-effect.

Immo Te Huur in 3620 Lanaken

Uitgebreid aanbod van Immo Te Huur in Lanaken. Of u nu interesse heeft in huizen, appartementen, villa's of ander vastgoed, Immospeurder biedt voor elk wat wils Te Huur in Lanaken. Immobiliën Lanaken - Immo Lanaken Vastgoed.

0 panden Vergelijk →