Ga naar inhoud
Verfijnen
🗺️ Bekijk op kaart
🚗 Zoek op reistijd
Prijs
tot
Soort aanbod
Toon meer (2)
Soort bouw
Slaapkamers
tot
Badkamers
tot
Status
Slim zoeken
Wat kost het per maand?

Zoek op je maandbudget in plaats van op de vraagprijs. Registratierechten en notariskosten zitten er al in.

Richtrente 3,69%. Een schatting, geen kredietaanbod. Wat je opzij zet voor onderhoud zit er bewust niet in: dat is een reservering, geen rekening.

Sorteren

Immo Te Koop in 9980 Sint-Laureins
5 resultaten in Sint-Laureins

Huis Te Koop Sint-Laureins
€399.000
Renovatieplicht
157 m²
1903 m²
2
F
Huis Te Koop - 1 Maand geleden
Handelspand Te Koop Sint-Laureins
€499.000
Handelspand Te Koop - 1 Maand geleden
Huis Te Koop Sint-Laureins
€425.000
192 m²
226 m²
3
A
Huis Te Koop - 1 Maand geleden
Huis Te Koop Sint-Laureins
€360.000
Renovatieplicht
3
F
Huis Te Koop - 1 Maand geleden
Appartement Te Koop Sint-Laureins
€229.000
96 m²
2
B
Appartement Te Koop - 2 Maanden geleden
1

Vastgoed in Sint-Laureins: de cijfers

Alleen feiten, uit onze eigen gegevens en uit de geregistreerde verkoopakten van Statbel. De cijfers gaan over de hele gemeente (4 postcodes); de lijst hierboven toont 9988.

Wat het kost

Soort Vraagprijs (mediaan) Verkoopprijs (Statbel) Verschil
Huis € 349.00012 te koop € 302.00069 verkopen +15,6%

Wat er gebouwd wordt

  • 266aangevraagd
  • 174vergund
  • 47geweigerd of stopgezet
  • 45nog in behandeling

Omgevingsvergunningen die de afgelopen twaalf maanden in deze gemeente werden aangevraagd. Daarvan waren er 10 verkavelingen — die bepalen waar de komende jaren gebouwd wordt.

Wat er bovenop de prijs komt

  • € 6.980enige eigen woning (2%)
  • € 41.880andere aankoop (12%)

Registratierechten, berekend op de mediane vraagprijs van € 349.000 in Vlaanderen. Notaris- en aktekosten komen daar nog bovenop. Reken het door op jouw prijs

Buurgemeenten

Bronnen: onze eigen zoekertjes (vraagprijzen, doorlopend bijgewerkt), Statbel voor de geregistreerde verkoopprijzen (CC BY 4.0), en het Vlaamse Omgevingsloket voor de vergunningen. De verkoopprijzen komen van Statbel en gaan over AFGERONDE transacties; onze prijzen zijn VRAAGPRIJZEN van panden die nog te koop staan. Wat op de markt blijft staan is gemiddeld duurder geprijsd, dus het verschil weerspiegelt deels dat selectie-effect.

Immo Te Koop in 9980 Sint-Laureins

Uitgebreid aanbod van Immo Te Koop in Sint-Laureins. Of u nu interesse heeft in huizen, appartementen, villa's of ander vastgoed, Immospeurder biedt voor elk wat wils Te Koop in Sint-Laureins. Immobiliën Sint-Laureins - Immo Sint-Laureins Vastgoed.

0 panden Vergelijk →