Home Te Koop Appartement 1090 Jette
Chaussée de Dieleghem 17-REZ



immo Kaart

Chaussée de Dieleghem 17-REZ, 1090 Jette

Appartement Te Koop in Jette
135 m² wonen
1 slaapkamers
€265.000

Chaussée de Dieleghem 17-REZ - 1090 Jette - In de stad Jette, op de steenweg van Dieleghem, heeft CENTURY 21 Atlas het genoegen om deze gelijkvloerse verdieping die momenteel wordt gebruikt door een voetbalclub te koop aan te bieden, met een vergunning verleend voor een loft, een terras en twee buitenparkeerplaatsen .

momenteel met twee ingangen, één aan de Dieleghemsteen en de andere aan René Renierstraat, de ingang via deze laatste zal volledig geprivatiseerd worden.
Het zal als volgt worden samengesteld: twee parkeergarages; een zuidoostelijke voortuin, een ingang naar de woonkamer, een eetkamer en Amerikaanse keuken, een badkamer, een hal die uitkomt op de ingang van Dieleghem, een slaapkamer.

Dit project is werkelijk uniek en aantrekkelijk vanwege de ligging, de grote ruimtes en het comfort dat het biedt.
OM EENS TE BEZOEKEN!!!!

Voor elk verzoek of informatie, aarzel niet om ons te contacteren op 02/521.21.22 of : info@century21atlas.be
Schatting van uw woning +32 495 45 66 54

Kenmerken
Financieel
Vraagprijs
€ 265.000
Algemeen
Type
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
135 m2
Referentie
KHWD6QJMCTGO
Makelaar Code
003-4958818
Prijs Geschiedenis
06 Oct 2022
€265.000 / C21 Atlas

Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de

Chaussée de Dieleghem 17-REZ, 1090 Jette.


Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com