Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Rue des Forges 4-3, 5500 Dinant

Appartement in Dinant
118 m² wonen
3 slaapkamers
€150.000

Rue des Forges 4-3 - 5500 Dinant - Waar de Lesse en de Maas samenkomen bieden wij een bijzonder appartement aan. Het gaat om een ruim appartement in het voormalig hotelgebouw 'Hotel Du Pont Saint-Jean' dat vlakbij mooie wandelroutes, prachtige natuur en het centrum van Dinant ligt.

Het gaat over de linker vleugel op de 2de verdieping die nog zijn originele hotelindeling heeft met een centrale gang en kamers aan beide kanten.

Een ruim appartement dat, na renovatie, perfect geschikt zou kunnen zijn tot woonst, tweede verblijf, vakantiewoning of opbrengsteigendom.
Vlak naast het gebouw is er nog een overdekte autostaanplaats aanwezig.

Aarzel niet om ons te contacteren voor meer informatie of een bezoek ter plaatse. Mailadres: info@c21locus.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 150.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
118 m²
Aanvullende details
Referentie
-OG5FGT4B5PC
Makelaar Code
110-5205965
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

1.271 €/m²prijs per m² woonoppervlakte

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dinant.

Bijkomende informatie