Oude Baan 100 - 3060 Bertem - Op zoek naar een rustig gelegen woning met 2 slaapkamers Dan is deze charmante woning misschien wel iets voor jou!
Deze woning is onmiddellijk beschikbaar en kan gehuurd worden als hoofdverblijfplaats voor 1 of meerdere jaren. De woning omvat een inkomhal, een ruime en lichtrijke leefruimte, keuken met gasfornuis, 2 volwaardige slaapkamers en badkamer met bad-douchecombinatie.
Daarnaast beschikt deze woning over zeer veel opslagruimte in de geïsoleerde kelder en zolder. Verder is er voldoende parkeermogelijkheid, er is een garage aanwezig, maar ook naast en voor de woning kan er geparkeerd worden.
De woning is gesitueerd in Bertem, een zijstraat van de Tervuursesteenweg, met allerlei supermarkten in de nabije omgeving, op ongeveer 15 minuten met de wagen van Leuven centrum, op wandelafstand van de Koeheide in Bertem voor een leuke wandeling in de natuur,... . Kortom, deze woning met gunstige locatie heeft veel te bieden.
Het EPC-attest dateert van enkele jaren geleden, ondertussen zijn er isolatiewerken uitgevoerd en is er dubbele beglazing aanwezig.
De huurprijs van deze woning bedraagt 900 EUR per maand en is onmiddellijk beschikbaar! Interesse in een bezoek of wenst u wat meer informatie U kan ons elke weekdag telefonisch bereiken via het nummer 016 23 90 81 tussen 10u en 13u.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.