Maastrichterstraat 3 - 3500 Hasselt - Handelspand te huur in hartje centrum Hasselt Dit handelspand, tot voor kort verhuurd aan Bongo, is gelegen aan de Maastrichterstraat 3 te Hasselt, op de hoek van de Grote Markt. Een lichtrijk handelspand net naast de ingang van Galerij de Ware Vrienden van ca 45m² gelijkvloers en eveneens 45m² op verdieping. De hoge raampartijen zorgen voor veel natuurlijk daglicht in de woning. Op de eerste verdieping bevindt zich een bureelruimte, polyvalente ruimte, apart toilet en een kleine berging.
Ook is er een ondergrondse berging van ca 45m². In de directe omgeving vinden we horeca zoals El Bocado, Brasserie Pax, KFC, Wasbar, Pizzeria Maccione en winkels zoals Sibelle, May, Maes Koffie, Leonidas, slagerij Quetin, Sissy-Boy, etc. De gemeenschappelijke kosten bedragen € 1 485 / kwartaal. De onroerende voorheffing is ten laste van de huurder.
Handelspand is beschikbaar na betaling van de huurwaarborg (6 maanden huur) en ondertekening van de huurovereenkomst. EPC energielabel D
Kenmerken
📈 Bekijk ook de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt (3500) — prijsevolutie en actueel aanbod.
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.