Rollegemstraat 37 - 8880 Ledegem - In de Rollegemstraat vinden we deze statige nieuwbouwresidentie "Leegem" terug. De residentie valt onmiddellijk op in het straatbeeld door zijn mooie architectuur.
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping en heeft maar liefst een bewoonbare oppervlakte van 140m².
Bij het binnenkomen merken we onmiddellijk de grote raampartijen waardoor het appartement uiterst lichtrijk is. De volledig geïnstalleerde, strakke open keuken biedt zicht op ruime de leefruimte. Palend aan de leefruimte is een aparte berging voorzien met voorzieningen voor was- & droogmachine. Vanuit de keuken en de leefruimtehebben we toegang tot het zeer ruim terras waar het heerlijk vertoeven is.
Aan de achterzijde van het appartement vinden we 3 slaapkamers terug, een ruime badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel. Naast de berging bij de keuken beschikt het appartement nog over een technische ruimte en apart toilet.
Mogelijkheid tot het aankopen van een gesloten en ruime garagebox met geautomatiseerde sectionale poort aan 25.000 euro.
Bent u op zoek naar een ruim en lichtrijk appartement Vraag dan nu een afspraak aan.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.