Kaart
Jozef Cardijnstraat 42, 2470 Retie
Jozef Cardijnstraat 42 - 2470 Retie - Gezinswoning met 3 slaapkamers in het centrum van Retie
Ligging:De woning is rustig gelegen in een doodlopende straat in het centrum van Retie.
Indeling:
Gelijkvloers: inkomhal, toilet, keuken, slaapkamer, leefruimte
1ste verdieping: 2 slaapkamers, badkamer, dressing/bureauruimte
Omschrijving:
We betreden de woning via de inkomhal met links een toilet waar de voorzieningen voor de wasmachine en droogkast zijn. De inkomhal biedt doorgang naar de keuken. De keuken op tegels is geïnstalleerd met een oven, microgolf, vaatwasser en dampkap en beschikt over voldoende kastruimte. Aanpalend aan de keuken is er toegang tot de slaapkamer op het gelijkvloers. Verder vinden we op het gelijkvloers de leefruimte op tegels. De leefruimte wordt verwarmt met een gaskachel.
Via de trap in de leefruimte bereiken we de nachthal op de eerste verdieping. Hier treffen we twee slaapkamers, elk variërend in oppervlakte, de badkamer en een extra ruimte dat kan dienen als dressing of bureauruimte. De gerenoveerde badkamer beschikt over een bad en douche, ingemaakte kasten en wordt elektrisch verwarmd.
Renovatieverplichting residentiële gebouwen van toepassing. Meer info: https://energiesparen.be/renovatieverplichting.
Extra:
- Vermelde oppervlakten/afmetingen zijn indicatief.
- Geen asbest aanwezig
- Garage- Renovatieverplichting
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.