Kaart
Burgemeester J. Van Aperenstraat 50, 2320 Hoogstraten
Burgemeester J. Van Aperenstraat 50 - 2320 Hoogstraten - Instapklare vrijstaande woning op perceel van ca 840m² in hartje Hoogstraten
Deze ruime woning (ca. 302m²) met 3/4 slaapkamers is gelegen aan een rustige straat die op wandelafstand ligt van alle voorzieningen die de stad te bieden heeft. De woning is ideaal voor grote gezinnen of voor mensen die op zoek zijn naar extra ruimte voor hun hobby's of werk.
Indeling:
Gelijkvloers:
Via de inkomhal met gastentoilet bereikt u de lichtrijke woonkamer op parket. Aansluitend vindt u een gesloten bureau en een open Sie Matic keuken (ingericht met een inductiekookplaat (3j oud), koelkast, combi-oven, vaatwas en dampkap) . Naast de keuken bevindt zich de douchekamer met inloopdouche en wastafel, ruime berging/wasplaats met ingemaakte kasten en toegang naar de tuin.
Verdieping :
Een beukenhouten trap leidt naar de verdieping met een ruime nachthal welke toegang geeft naar 3 slaapkamers, een bureel/slaapkamer en een badkamer (uitgerust met ligbad, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel in meubel). De master bedroom beschikt over een dressing en rechtstreekse toegang naar de badkamer.
De multifunctionele zolder is met een vaste trap bereikbaar en is momenteel reeds volledig ingericht als extra leefruimte (geïsoleerd, geschilderd, ingemaakte kasten, vloerbekleding,...).
Tuin :
Achter de woning bevindt zich een terras en een mooi aangelegde en private tuin met aparte garage. Verwarmd zoutwaterzwembad met extra terras. Kortom, een paradijsje in eigen tuin. De garage (7m op 9m) is volledig geïsoleerd en beschikt over een automatische poort en alarm.
Bijzondere kenmerken :
- Toplocatie in Hoogstraten
- HR-verwarmingsketel is vernieuwd in 2023
- waterontharder aanwezig
- vliegenramen aanwezig
- alarm (in woning en in garage)
- Ruime instapklare woning
- Zonnepanelen met groenstroomcertificaten
- Volledig afgewerkte zolderverdieping met vaste trap en veluxramen (met vliegenraam en verduistering)
- beide badkamers zijn 2 jaar geleden volledig vernieuwd
- automatische poort vooraan (motoraandrijving recent vernieuwd) met lange oprit
- voortuin 2 jaar geleden volledig heraangelegd met cortenstalen plantenbakken en op basis van en plan van een tuinarchitect
- slaapkamers zijn recent geschilderd/opgefrist
Documenten EPC
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 16/07/2023 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hoogstraten.