Kaart
Kogelstraat 15, 3700 Tongeren
Kogelstraat 15 - 3700 Tongeren - Mooie stadswoning met authentieke accenten die grotendeels recent gerenoveerd werd.
Zeer gunstig en rustig gelegen op wandelafstand van het centrum (markt op 400m),
winkels (200m) en beukenberg (350m) met vlotte aansluiting naar de ring en andere invalswegen.
Naast de topligging heeft u hier ook veel privacy en rust.
Op de BOVENVERDIEPING zijn er 4 ruime slaapkamers. Een gerenoveerde badkamer met bad, inloop regendouche en toilet.
Op het GELIJKVLOERS is er een ruime living, eetkamer met grote inbouwkast, keuken, hal, toilet, veranda, stadstuin en garage.De garage loopt door in een loods van 165m² incl. hobbykamer.
Deze oppervlakte biedt vele mogelijkheden. De stadstuin met veranda is ZW gericht waardoor er de hele dag zon is. Bovendien is de stadstuin onderhoudsvriendelijk met terrastegels en kunstgras. De woning is voorzien van een ruime kelder met wasplaats, aparte chauffagekamer, voorraadkelder.
De zoldervloer werd geïsoleerd. U heeft hier ook de mogelijkheid tot inrichting van 2 extra kamers aangezien de zolder bereikbaar is door een vaste trap. Zie je jezelf wonen in dit prachtige huis, aarzel dan niet en contacteer ons voor een vrijblijvende bezichtiging.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 29/12/2021 | |
| 16/03/2021 | |
| 25/02/2021 | |
| 05/12/2020 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tongeren.