Scheldeoever 23 - 2620 Hemiksem - Omschrijving In residentie "Hemixveer" nieuwbouw 2-slpk appartement met overdekte autostaanplaats, berging en afgesloten fietsenstalling.
De gerenommeerde Belgische architecten Poponcini & Lootens laten zich inspireren door de sfeer van een cruiseschip dat aanmeert aan de kaai. Zij tekenen verschillende gebouwen met moderne residenties waar je stoel op het dek al klaar staat.
Op unieke locatie vinden we dit 2-slpk appartement bestaande uit aangename en lichte living met ruim terras (8 m²) van waarop u zicht heeft op de Schelde. Open keuken voorzien van vaatwas, oven, fornuis, frigo... Aansluitend aan de keuken praktische berging met aansluiting voor wasmachine/droogkast. Badkamer met inloopdouche en dubbele lavabo, afzonderlijk gastentoilet. Verder 2 aangename slaapkamers waarvan 1 van beide voorzien van balkon/terras. Inbegrepen in de prijs zijn de overdekte autostaanplaats, ruimte voor fietsen in de afgesloten fietsenberging, privatieve bergkelder.
Maandelijkse onkost € 140 Nutsvoorzieningen individueel te betalen.
Bijzonderheden: - unieke ligging "verborgen parel aan de Schelde" - Project Vooruitzicht - ventilatiesysteem type D - instapklaar
Beschikbaar 01/02/2024
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.