Rijksweg 52 - 9870 Machelen - Deze ruime woning is gelegen tussen Deinze en Machelen en onderging een totaalrenovatie met een grote uitbouw.
Deze woning wordt te koop aangeboden met een vanafprijs. Breng gerust een hoger bod uit.
Indeling
Op het gelijkvloers hebben we een garage, bureau, 2 toiletten, ruime living/ leefruimte met open keuken en een ruime badkamer met bad en douche en een wasberging.
De grote keuken en living kijken via een enorm schuifraam uit richting de tuin.
Op het eerste verdiep hebben we 3 slaapkamers en een dressing en ook op het tweede verdiep zijn er 3 slaapkamers.
Renovaties:
- Hellend en plat dak incl. isolatie
- Vloerverwarming gelijkvloers en radiatoren boven
- Elektriciteit
- Ramen en deuren
- Badkamer en keuken
De woning werd volledig gerenoveerd, enkel de afwerking dient nog voortgezet te worden. Zoals de gyproc in de living, vloer living ... Voordeel is dat je de woning dan ook verder naar jouw smaak kan gaan afwerken.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.