Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Generaal Baron Jacquesstraat 38, 8600 Diksmuide

Garage Verhuurd in Diksmuide
300 m² wonen
4 slaapkamers
€850

Generaal Baron Jacquesstraat 38 - 8600 Diksmuide - Gelegen in de winkelstraat van Diksmuide, op een boogscheut van openbaar vervoer, de Grote Markt en diverse handelszaken, vindt u deze woning met 4 slaapkamers terug.
Op de gelijkvloerse verdieping is er de mooie inkomhal die toegang biedt tot de leefruimte en annex de keuken (voorzien van oven kookplaat, dampkap, koelkast, spoelbak en vaatwasmachine). Verder is er ook nog de wasruimte en technische ruimte.
De eerste verdieping biedt een master slaapkamer met ensuite badkamer (voorzien van douche, dubbele lavabo en toilet), verder bevinden zich er nog twee slaapkamers en een extra badkamer met toilet, ligbad en lavabomeubel.
Op de tweede verdieping is er de vierde slaapkamer/bureauruimte, een bergruimte en zolderruimte. De woning beschikt ook nog over een kelder.
De aangename zuidgerichte tuin is een grote troef bij deze woning. Ook is deze achteraan te bereiken via het Schoolplein met een automatische poort. De auto kan geplaatst worden onder de carport die zich achteraan de tuin bevindt.
Er is dubbele beglazing en centrale verwarming op aardgas aanwezig.
Vrij vanaf: overeen te komen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 850
Type
Garage
Bewoonbaar
300 m²
Aanvullende details
Referentie
YL7OT57C4-ZI
Makelaar Code
DIKVH2024010
EPC Certificaat
20231229-0003089328-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
15 Feb 2024
€850 / Immo Francois

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te huur staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com