Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Florastraat 35, 9840 De Pinte

Garage Verhuurd in De Pinte
210 m² wonen
3 slaapkamers
€1.325

Florastraat 35 - 9840 De Pinte - Deze mooie gerenoveerde woning omvat op het gelijkvloers: inkomhal met toilet en vestiaire, ruime living met open haard , geïnstalleerde keuken met eethoek en ingemaakte kasten, berging/wasplaats. op de verdieping 3 ruime slaapkamers voorzien van airco en badkamer met dubbele lavabo, douche , ligbad en toilet.
De woning heeft geen tuin maar wel een leuk terras. verder hebben we nog een ruime garage en kelder.
De woning is een aantal jaren geleden volledig gerenoveerd en met heel veel smaak ingericht. De nabijheid het station nl op wandelafstand is uiteraard een pluspunt voor sommige mensen. Zeker een aanrader ! De woning is onmiddellijk beschikbaar.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 1.325
Type
Garage
Bewoonbaar
210 m²
Aanvullende details
Referentie
LR02ZH1B6QBR
Makelaar Code
gerenoveerde-woning-in-nabijhe
EPC Certificaat
20191002-0002201488-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
20 Feb 2024
€1.325 / Agence Rosseel

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te huur staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com