Rue Adolphe Sax 88 - 5500 Dinant - Aan de oevers van de Maas, in het centrum van Dinant dicht bij alle faciliteiten en voorzieningen, mooi, ruim 2-kamerappartement in de residentie "La voix cuivrée".
Deze woning ligt op de 3e verdieping van een gebouw met een lift. Het beschikt over een terras en een garage.
Samenstelling:
Derde verdieping: inkomhal met aparte wc, een grote woonkamer met een goed blootgesteld terras met zicht op de Maas, open ingerichte keuken, bijkeuken, nachthal, 2 slaapkamers en een badkamer.
Kelder: gesloten garage
Zijn troeven: PEB B, goede isolatie en dubbele beglazing, goede algemene staat, individuele stadsverwarming op gas, goede investering
Onmiddellijk te ontdekken!!! 315.000 € ONDER VOORBEHOUD VAN AANVAARDING DOOR DE EIGENAAR
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.