Rue de la Loi 19 - 4100 Seraing - Een kans om te grijpen: ERA BLAVIER nodigt je uit om dit huis met veel potentieel en 3 slaapkamers (4 mogelijk) te komen bezichtigen. Ben je op zoek naar een beleggingspand of een ideale eerste aankoop Zodra je binnenkomt, word je begroet door de hal die direct leidt naar de woonkamers op de begane grond en de eerste verdieping. Deze omvatten een woonkamer, eetkamer, keuken en badkamer met toilet. Boven heeft het huis 2 slaapkamers en op de 2e verdieping kun je genieten van een extra slaapkamer en een kleedkamer/kantoor.
Het huis heeft geen exterieur. Het zou ideaal zijn voor een gedeeld appartement en kan huurinkomsten genereren van €1.200 bruto per maand.
Neem contact met ons op 04 235 21 21 om een bezichtiging te regelen!
PEB D , N°20240423024079, E spec : 277 ; E totaal : 29 329
Informatie en afmetingen worden alleen ter informatie gegeven en zijn niet contractueel.
De eigenaar, verkoper van het pand, heeft het wettelijke, vrije en onafhankelijke recht om al dan niet te verkopen. Als hij besluit te verkopen, is hij niet verplicht het hoogste bod te accepteren, maar kiest hij het bod dat hem het beste past volgens zijn eigen criteria.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.