Kaart
frederick scheidlaan 14, 2630 Aartselaar
frederick scheidlaan 14 - 2630 Aartselaar - Gezellig 1 slaapkamer appartement met privatieve tuin. Het appartement is gelegen op een boogscheut van het dorp van Aartselaar en heeft tevens een zeer vlotte verbinding naar de A 12. Indeling:Inkomhal:U betreedt het appartement via de inkomhal op tegel die voorzien is van een apart toilet en vestiaire kast Leefruimte & keuken:De leefruimte op lamet is voorzien van een open keuken die volledig is uitgerust. Badkamer & slaapkamers:De volledig betegelde badkamer is voorzien van een douchee, enkele lavabo en aansluiting voor een wasmachine en plaats voor een droogkast. Verder beschikt het appartement over 1 slaapkamer Tuin:Het appartement beschikt over een privatieve tuin. Beglazing:Overal is er dubbel glas aanwezig en rolluiken Huurprijs & kosten:Huur: € 595 /mnd Kosten: € 30/mnd Waarborg:3 maanden huishuur: € 1.785 Extra troeven: Overal dubbele beglazingZeer centraal gelegen Privatieve tuin
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 03/09/2024 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aartselaar.