Kaart
Dries 1, 9450 Haaltert
Dries 1 - 9450 Haaltert - Op zoek naar een woning met veel potentieel in Denderhoutem Dan is deze woning de opportuniteit waar u naar op zoek bent!
Deze woning omvat op het gelijkvloers een ruime inkomhal met aangrenzend de lichtrijke leefruimte. Verder is op deze verdieping ook een aparte keuken voorzien, een bergruimte en een afzonderlijk toilet. Als extra kan uw wagen ook steeds binnen geparkeerd worden dankzij de handige garage.
Op de verdieping zijn 3 slaapkamers terug te vinden met een badkamer.
Dankzij de zolder die te bereiken is via vaste trap, kan een vierde kamer bij gecreëerd worden.
Ook de garage en bijkeuken kunnen verbouwd worden zodat een ruimere woning gecreëerd wordt, alsook kan een carport geplaatst worden. Voor beide zaken moet uiteraard eerst stedenbouwkundig nagekeken te worden of dit mogelijk is.
Vertoeven kan steeds in de zuid-west gerichte tuin!
Ben jij klaar voor dit renovatieproject en zie jij je wonen in het landelijke Denderhoutem
Dit pand is onderhevig aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Meer informatie: www.energiesparen.be.
Plan dan nu een bezoek in via info@localsvastgoed.be of via 054/23.53.83.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 05/09/2024 | |
| 05/09/2024 |
Ligging & buurt
Dries 1, 9450 Haaltert
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Haaltert.
Marktcijfers in Haaltert
Vergelijkbare panden te koop in Haaltert
Recent verkocht in Haaltert
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop