Kaart
Karel Hofmanstraat 19, 9200 Sint-Gillis-Dendermonde
Karel Hofmanstraat 19 - 9200 Sint-Gillis-Dendermonde - Op een prachtige locatie te Sint-Gillis-Dendermonde hebben we dit architecturaal pareltje te koop. Via de hal kom je in de lichtrijke leefruimte met open keuken. Verder is er op het gelijkvloers een slaapkamer, badkamer, toilet en berging. Op de open verdieping is er een slaapkamer en een bureau (of slaapkamer). De gigantische garage biedt plaats voor 2 wagens. De tuin , waar je omheen de woning kan van genieten, is er eentje waar je volledig tot rust zal komen. Voor info : [email protected].
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 09/09/2024 | |
| 08/07/2024 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Gillis-Dendermonde.