Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Bremakker 20, 3740 Bilzen

Kantoor in Bilzen
435 m² wonen
€545.000

Bremakker 20 - 3740 Bilzen - Multifunctioneel en recent bedrijfsgebouw gelegen in de Bremakker 20 op het bedrijventerrein Spelver II te Bilzen, vlakbij de oprit van de autosnelweg E313 en het bruisende centrum van Bilzen.
De zeer gunstige ligging van dit gebouw zorgt voor een goede bereikbaarheid.

Het ruime pand (435 m²) is vooraan gemakkelijk toegankelijk via een grote sectionaalpoort en een aparte toegangsdeur. Het gebouw biedt vele mogelijkheden voor diverse activiteiten, is mooi ingericht en volledig instapklaar!

- indeling gelijkvloers: hal met keukentje, onthaal met balie, bureau en ingebouwde kasten, 2 toiletten, grote polyvalente zaal die dienst kan doen als showroom, een ruime garage en goederenlift
- tussenverdieping voor extra stockage

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 545.000
Type
Kantoor
Bewoonbaar
435 m²
Aanvullende details
Referentie
03E3AFZZ9K2Y
EPC Certificaat
20231020-003017984-KNR-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
10 Sep 2024
€545.000 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com