Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Van Der Nootstraat 37, 1853 Strombeek-Bever

Huis in Strombeek-Bever
155 m² wonen
4 slaapkamers
€375.000

Van Der Nootstraat 37 - 1853 Strombeek-Bever - Het huis is ingedeeld als volgt:
Op het gelijkvloers: een algemene inkomhal met toegang tot de kelder, slaapkamer/bureau, een badkamer, een leefruimte en keuken met toegang tot het terras en de unieke grote tuin in het centrum. Op de eerste verdieping: 2 kamers, badkamer, leefruimte en keuken. Zolder met uittrekbare trap!

Kortom, veel mogelijkheden mits opfrissing: een perfecte start als jong koppel om alles nog te personaliseren en te moderniseren naar eigen smaak. Reeds uitgerust met centrale verwarming op gas en dubbele beglazing.

Dit alles op een uitstekende Locatie, gelegen in in een residentiële omgeving nabij scholen, winkels en openbaar vervoer!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 375.000
Type
Huis
Bewoonbaar
155 m²
Bouwjaar
1965
EPC
3200 kWh/m² F
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.522
Referentie
VQRMKP-UEEE2
Makelaar Code
179382
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
03 Oct 2024
€375.000 / Dewaele
19 Sep 2024
€389.000 / Dewaele

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com