Gelmelstraat 19a - 2320 Hoogstraten - Mooi en gerieflijk 1 slaapkamer appartement te Hoogstraten. De lift of trap brengen je naar de verdieping. Je komt het appartement binnen via de living met open keuken. De keuken is volledig uitgerust. Vanuit de keuken kom je op het houten terras. Badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet. Er is ook een kleine berging voorzien.
De open slaapkamer kan je via de trap bereiken. Een tof appartementje voor 1 of 2 personen !
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 19/01/2026 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hoogstraten.