Reningelststraat 34 - 8956 Kemmel - Totaal gerenoveerde woning te huur in Heuvelland. 850 €/maand
Deze woning heeft een E-peil van 57 is volledig geïsoleerd, heeft ventilatiesysteem D, heeft vloerverwarming over de totale benedenverdieping, heeft CV verwarming op aardgas op de bovenverdieping, heeft overal dubbel glas en alle vensters zijn voorzien van rolluiken.
De woning heeft een ruime living met keuken van 43 m2.
De keuken heeft een ruim eiland, inductieplaat, dampkap, vaatwasmachine, spoelbak, aparte waterverwarmer van 10 l. onder spoelbak, frigo met diepvriesvak, oven, microgolfoven en is ruim voorzien van kasten.
Op de benedenverdieping is er ook 1 slaapkamer, 1 WC met handwasser, badkamer voorzien van dubbele lavabo, inloopdouche, zitbad, handdoekradiator en spiegelkast, opbergruimte van 4,5 m2, wasplaats/machinekamer voorzien van alle aansluitingen.
Op de 1ste verdieping zijn er 2 slaapkamers en 1 WC met handwasser.
Op de 2de verdieping is er een zolderruimte.
Achter het huis is er ook een gezellig terras met tuintje en opbergruimte in tuinhuisje.
Deze woning is gelegen te Kemmel in de nabijheid van buurtwinkels, school en openbaar vervoer. Indien interesse: contacteer 057/444989
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.