Kaart
Solveld 33, 3980 Tessenderlo
Solveld 33 - 3980 Tessenderlo - Handelsruimte met achterliggend magazijn en 2 garageboxen op een uiterst commerciële invalsweg naar het centrum van Tessenderlo
Bestaande uit:
Gelijkvloers:
* Inkomhall met trappenzaal naar bovenverdieping
* Uitgebreide toonzaal (155 m²)
* Bureelruimte
* Toilet
* Ruim magazijn (125m²)
Het magazijn is te bereiken via de toonzaal of via een doorgangsweg met toegang voor vrachtwagens en heftruck.
Verdieping 1:
* Vide
* Toilet
* 2 ruimtes: bureelruimte of extra toonzaal
Verdieping 2: Studio
* Ontspanningsruimte/ bureel
* Ingerichte keuken
* Badkamer met douche en toilet.
Het handelspand is volledig opgefrist in 2002.
Uitstekende ligging in nabijheid van winkels, scholen, openbaar vervoer en op- en afrittencomplex E313.
Plannen en bijkomende inlichtingen te bekomen via ons kantoor.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 01/10/2024 | |
| 01/10/2024 | |
| 03/09/2024 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tessenderlo.