Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Rodestraat 93, 9473 Welle

Grond in Welle
502 m² perceel
€134.000

Rodestraat 93 - 9473 Welle - Bouwgrond geschikt voor een halfopen bebouwing te Welle! Bouwgrond te koop te Welle, vlakbij natuurgebied “De Wellemeersen” waar het heerlijk wandelen en fietsen is. Dit zuid-oost georiënteerd perceel heeft een oppervlakte van 5a02ca en is geschikt voor het bouwen van een halfopen bebouwing met aangename tuin (zie plan lot 2).

De toegelaten bouwdiepte bedraagt 18 meter. Het perceel heeft een straatbreedte van /-13m waardoor men een gevelbreedte heeft van /-9m met een zijtuinstrook van 4m. De kroonlijsthoogte dient te worden voorzien op 3.25m met een zadeldak en helling van 45°. Deze grond is gelegen in een rustige doodlopende straat, nabij het station van Denderleeuw en met een vlotte verbinding naar de E40.
Je voelt het, deze bouwgrond is een absolute topper. Voor meer info: jonas@immotijl.be of 0477/17 44 20.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 134.000
Type
Grond
Grond
502 m²
Aanvullende details
Referentie
4994820200919141710
Makelaar Code
4157186
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com