Kaart
Onze-Lieve-Vrouwstraat 10-1, 3580 Beringen
Onze-Lieve-Vrouwstraat 10-1 - 3580 Beringen - Ben je als ondernemer op zoek naar een nieuwe opportuniteit Zou het ideaal zijn moest je dit kunnen koppelen aan een woonst Of ben je eerder opzoek naar een ideale investering Dan is dit jouw kans! Op de Onze-Lieve-Vrouwstraat in het centrum van Beringen houden we halt bij residentie Corbie. Hier verkopen wij een gelijkvloers handelspand met achterliggend appartement. Het handelspand heeft een oppervlakte van 40m² en is te bereiken via een aparte ingang. Door de grote raampartijen geniet het pand van een zeer goede visibiliteit in het straatbeeld. De openbare parkeergelegenheid zorgt voor een vlotte bereikbaarheid voor de klanten. Het handelspand is voorzien van een keukenblok en toilet. Het achterliggende appartement heeft een aparte ingang maar er is een mogelijkheid om beide entiteiten met elkaar te verbinden. De indeling is als volgt: inkomhal, woonkamer, keuken (met kookvuur, dampkap), badkamer met ligbad, enkele lavabo en toilet, 2 slaapkamers, wasruimte. In de kelderverdieping is er zowel een private kelderberging als een autostandplaats terug te vinden. Dit eigendom staat momenteel ook te huur. EPC Handelspand: 904 kWh/m² (Energielabel: F) - EPC Appartement: 980 kWh/m²
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.