Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Schorenstraat 35, 3580 Beringen

Villa in Beringen
280 m² wonen
4 slaapkamers
€389.000

Schorenstraat 35 - 3580 Beringen - Moderne villa met 4/5 slaapkamers, 2 badkamers op ca. 1761m² gelegen aan de groene rand tussen Beringen en Leopoldsburg.
Een inkomhal met ruime ingemaakte vestiairekast geeft toegang tot de woonkamer, inpandige garage, gasten toilet, badkamer met bad, dubbele lavabo, toilet, bidet en 2 slaapkamers op parket, welke momenteel zijn ingericht als bureau. Uw kantoor of beroep aan huis is hier perfect mogelijk.
De ruime eetkamer geniet van veel lichtinval en magnifiek zicht op de tuin vanwege een groot schuifraam welke toegang verleent tot het terras met een vergezicht op de zuid georiënteerde tuin en vijverpartij, welke zorgt voor nóg meer woongenot.
Een lager gelegen relax/televisie kamer met inbouwcassette én parket geeft uitzicht en toegang via een groot schuifraam op een gezellige zijtuin. Hier kan u eenvoudig een lounge zithoek creëren voor de zachte avonden.
Middels een aantal treden komt u uit in de laatste leefruimte welke eveneens zicht geeft op de tuin en uitstekend kan dienen als speel-hobby-game en studeerkamer voor uw kinderen of uzelf.
Verder op deze verdieping een volledig geïnstalleerde gezellige keuken met ontbijthoek en TV aansluiting.
Aansluitend een wasplaats met ruime ingemaakte kasten en was-droogkast op stahoogte, een extra keukenblok maakt deze wasplaats compleet.
Naastgelegen een inpandige garage geschikt voor 2 autostaanplaatsen voorzien van een automatische poort, smeerput én zolderruimte. Tevens is deze woning volledig onderkelderd en ingericht in maar liefst 5 compartimenten en voorzien van een grote poort naar de tuin.
Op de verdieping bevinden zich nog 3 slaapkamers, een gastentoilet en douchekamer (voorzieningen zijn reeds voorbereid voor lavabo en inloopdouche).
In de tuin is het zalig toeven dankzij veel privacy, verschillende terrassen, fruitbomen, voetbal/speelveld, een houten tuinhuis en overdekt stockageruimte. Ook beregeningsinstallatie, diverse water en elektriciteit voorzieningen zijn reeds aanwezig.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 389.000
Type
Villa
Bewoonbaar
280 m²
Aanvullende details
Referentie
4198420211115084446
Makelaar Code
976-4558969
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

15/11/2021€389.000 / C21 Echo Vastgoed

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.

Bijkomende informatie