Hoefijzer 4 - 9880 Aalter - Magnifieke loft met een bewoonbare oppervlakte van 200m2 op toplocatie in centrum Aalter (station, winkels en scholen op wandelafstand).
Deze voormalige loods werd omgebouwd tot verschillende prachtige lofts.
Ideaal als U op zoek bent naar privacy maar toch op een goede verbindingslocatie wenst te wonen.
De loft omvat een ruime inkom, gastentoilet, prachtige open keuken volledig ingericht met vaatwas, oven en koelkast, overdekt terras met barbecue, gezellige zitruimte met gashaard, 3 slaapkamers (of 2 slaapkamers bureauruimte), prachtige badkamer met dubbele wastafel, bad en inloopdouche, wasplaats. 2 overdekte en afgesloten autostaanplaats inbegrepen. Deze loft is afgewerkt met topmaterialen, het contrast tussen het antieke parket en het industrieel bouwwerk geeft het ideale loft gevoel weer!
De loft is vrij op: 01/12/2019
Huurprijs: 1.045 euro/maand
Syndic: 85 euro/maand
Voor meer info of bezoek contacteer ons op: 050/70 34 35
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Aalter.