Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Aalmoezenijestraat 41, 9860 Landskouter

Huis in Landskouter
150 m² wonen
825 m² perceel
2 slaapkamers
€215.000

Aalmoezenijestraat 41 - 9860 Landskouter - BEZOEKMOMENT OP AFSPRAAK VRIJDAG 1 APRIL: 14-18U => inschrijven kan via niels@immofrancois.be of 0479/020786.
Deze woning is gelegen in een rustige straat in het landelijke Landskouter. De woning dient afgebroken te worden en kan heropgebouwd worden aan het verlaagde 6% BTW regime.
De totale oppervlakte van het perceel bedraagt circa. 825m². Het pand heeft een perceel breedte van 9m en een perceel diepte van circa. 90m. Met de zuidoost georiënteerde, diepe tuin kan u de hele dag genieten van de zon.
Wie dus wilt wonen in een rustige omgeving is hier zeker en vast aan het juiste adres.
Stedenbouwkundige inlichtingen en EPC in aanvraag.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 215.000
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Grond
825 m²
Aanvullende details
Referentie
DEMBLCOBDKF-
EPC Certificaat
in aanvraag
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
23 Mar 2022
€215.000 / Immo Francois

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com