Steenstraat - 3580 Beringen - Goed uitgedacht project met twee gelijkvloerse handelsruimtes en 10 luxe appartementen in hartje Beringen.
U zal op een steenworp van het centrum wonen in een rustige zijstraat. Niet in een megaproject maar een goed doordacht verhaal waar 10 gezinnen hun thuis zullen vinden.
Aangezien er op deze site voorheen gebouwen stonden, is de tijdelijke gunstmaatregel 6% (afbraak/wederopbouw) mogelijk.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Ligging & buurt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.