Opeindestraat 3 - 3720 Kortessem - Ruim appartement met een bewoonbare oppervlakte van 120 m²,.Gunstig gelegen met een goede verbinding naar Genk, Hasselt en Tongeren.Het appartement is gelegen in een kleine residentie met 8 appartementen. Het gebouw is van recente datum en werd op een kwalitatieve wijze gebouwd.Het gebouw is voorzien van een lift. Videofoon is aanwezig. Centrale verwarming werkt op aardgas.EPC: 101kWh - m²,Stedenbouwkundig vereiste gegevens: *Vergunning uitgereikt *Woongebied *Geen dagvaarding uitgebracht *Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig *Geen verkavelingsvergunning
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 11/09/2024 | |
| 06/09/2024 | |
| 02/08/2024 | |
| 07/02/2008 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kortessem.