Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Rubenslaan 20, 3590 Diepenbeek

Huis Verhuurd in Diepenbeek
2 slaapkamers
€570

Rubenslaan 20 - 3590 Diepenbeek - Gezellig appartement met terras Gezellig appartementje te Diepenbeek. Het appartement is gelegen op de derde verdieping en is bereikbaar per lift en trap. Via de inkomhal betreedt u de zonnige woonkamer met ingerichte keuken, aansluitend heeft u de nachthal met toegang tot het toilet, de badkamer en 2 slaapkamers. Bovendien is er ook nog een aparte was- en bergplaats. Via de leefruimte kan u naar het terras. Alle ramen werden voorzien van elektrische rolluiken. Huisdieren zijn niet toegelaten. Parkeren kan in de ondergrondse garage. Dit appartement is.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 570
Type
Huis
Bouwjaar
1992
EPC
223 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
IL5V6H1UE981
EPC Certificaat
20110216-0000764230-00000010-3
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

09/07/2012€169.000 / --
09/07/2012€570 / --

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diepenbeek.

Bijkomende informatie