Zandvoordestraat 57 - 8400 Oostende - Goed gelegen opbrengstpand bestaande uit 4 n-SLK app Goed gelegen opbrengsteigendom in Oostende. De opbrengsteigendom omvat vier 1-slaapkamerappartementen. Het gebouw is volledig uit een botonnen structuur. Er is mogelijkheid om de twee bovenste appartementen om te vormen tot een duplex. In de appartementen wonen correcte huurders die reeds meerdere jaren huren. Er zijn aparte tellers van water, gas en elektriciteit op naam van de huurders. Goede ligging, op een boogscheut verwijderd van winkels, openbaar vervoer en scholen en vlakbij invalswegen. Gemeenschappelijke fietsenberging.De gezamenlijke huuropbrengst bedraagt momenteel 1.261 - maand met een opwaarts potentieel van de huur naar 1450 in maart 2012. Huidig huurrendement is 5% bel eigenaar op.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 17/10/2011 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.