Italiëlei 112/S15 - 2000 Antwerpen - Te Koop: Bovengrondse autostaanplaats in het Hart van Antwerpen
Bent u op zoek naar een centrale en gemakkelijk bereikbare parkeerplek in het centrum van Antwerpen- Dan is dit uw kans!
Op de Italiëlei, met inrit in de Korte Winkelstraat, op wandelafstand van de Meir en het historisch centrum, komt een bovengrondse autostaanplaats te koop in een klein garagecomplex. De autostaanplaats is gelegen in een bewonerszone waardoor parkeren op straat niet toegelaten is voor niet-bewoners. Daarbovenop grenst het aan de studentenbuurt waardoor het een interessante investeringsopportuniteit kan zijn.
De parking is vlot toegankelijk via een automatische poort, wat zorgt voor extra comfort.
Troeven:
·Uitstekende ligging in het hart van de stad
·Bovengrondse staanplaats
·Automatische poort met afstandsbediening
·Kleinschalig gebouw
·Ideaal als investering of voor eigen gebruik
Mis deze zeldzame kans niet om uw eigen parkeerplek te bemachtigen in één van de drukste buurten van Antwerpen.
Bent u op zoek naar een autostaanplaats, parking of ander vastgoed te koop in Antwerpen- Of wenst u een
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.