Akenkaai 56 - 1000 Brussel - Appartement met drie slaapkamers gelegen op de tweede verdieping van het gebouw "Villa 1". Gesitueerd op een hippe locatie aan het kanaal van Brussel biedt dit appartement naast een vlotte bereikbaarheid naar het centrum van Brussel, ook rust. Het appartement beschikt over een aangename oppervlakte van 132m² met twee terrassen (16m²). Het terras aan de voorkant geniet van een noordwestelijk oriëntatie waardoor je 's avonds nog kan genieten van de avondzon. Het appartement is als volgt ingedeeld: - inkomhal met apart toilet - ruime lichtrijke woonkamer met open keuken - keuken in hoogwaardig materiaal en voorzien van al het nodige comfort; koelkast met diepvries, oven, microgolfoven, kookplaat en vaatwasmachine - 3 slaapkamers (15m², 9m² en 9m²) waarvan de master-bedroom een ensuite-badkamer heeft; deze badkamer is voorzien van dubbele wastafel, douche, toilet en ligbad - tweede badkamer voorzien van enkele wastafel en douche - berging met aansluiting voor wasmachine/droogkast - terras (16m²) met zuidoostelijke en noordwestelijke oriëntatie - kelder op -1 - staanplaats op -1 (mogelijk aan te kopen, niet inbegrepen in de prijs)
Vraagprijs: 429.000 EUR + staanplaats 25.000 EUR
Het appartement is momenteel verhuurd. Zeer gunstig EPC-attest (label B) waardoor voldaan wordt aan de energetische normen opgelegd voor Brussel (2033 en 2045). Wenst u dit appartement te bezichtigen? Gelieve een aanvraag te doen via onze website dewaele.com of via Danielle Kaluza
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.