Schoytestraat 5 - 2000 Antwerpen - Unieke duplex loft te koop in het hartje van Antwerpen. Dankzij de topligging, in een zijstraat van de Nationalestraat, bevinden heel wat toffe winkels en horeca zich op wandelafstand. Bovendien zorgt de nabijheid van het openbaar vervoer en alle invalswegen voor een vlotte bereikbaarheid. Deze loft is gelegen zeer rustig gelegen door de ligging achteraan in het gebouw. Via een aparte inkom heeft u toegang tot twee lofts gelegen op de eerste en tweede verdieping. De lofts worden samen als 1 geheel verkocht. LOFT 1 ca 61 m2 indeling: - lichtrijke leefruimte met zeer veel ramen en slaaphoek. - halfopen keuken - badkamer - berging Momenteel vergund als hobbyruimte. DUPLEXLOFT 2 ca 170 m2 indeling: - riante leefruimte met zeer veel lichtinval door de grote ramen - open keuken - berging - houten trap naar de derde verdieping - riante kamer momenteel in gebruik als slaapkamer en dressing - badkamer - prachtig terras - 2de slaapkamer
De totale oppervlakte bedraagt ca 230 m2 en is werkelijk uniek op deze locatie in het midden van het centrum van Antwerpen. Er is tevens een lift in het gebouw maar deze is momenteel buiten gebruik. Deze AI-visualisaties zijn bedoeld als inspiratie. Er werd geen rekening gehouden met technische specificaties, stedenbouwkundige voorschriften of de concrete mogelijkheden tot realisatie. Bent u op zoek naar een leuk project met veel ruimte en terras neem dan snel contact op! Bent u geïnteresseerd in een appartement of woning te koop in Antwerpen- Ook voor alle andere vragen omtrent vastgoed, kopen of verkopen kan u steeds bij ons terecht!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.