Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Ferdinand Mosselmanstraat 14, 8300 Knokke-Heist

Appartement Te Koop in Knokke-Heist
99 m² wonen
114 m² perceel
2 slaapkamers
€799.000

Ferdinand Mosselmanstraat 14 - 8300 Knokke-Heist - Prachtig ruim 2 appartement met mooie gevelbreedte op een topligging vlakbij de Dumortierlaan te Knokke.

Indeling: inkomhal met apart toilet en vestiaire., aangename leefruimte met mooie gevelbreedte en open keuken. 2 mooie slaapkamers met ingemaakte kasten. Waarvan één met douchekamer en de andere met badkamer. Zonnig terras langs achter.

Het gebouw werd net volledig gerenoveerd. Mogelijheid tot aankoop van staanplaats in het gebouw. (100 000 EUR. ) Gevel werd volledig vernieuwd!

Kenmerken

Vraagprijs
€ 799.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
99 m²
Grond
114 m²
Bouwjaar
1989
EPC
270 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
F1YTEZCMQOZA
Makelaar Code
7559661
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
26 May 2026
€799.000 / Liv Immo

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com