Suikerrui 5 8 - 2000 Antwerpen - Een investeringskans met zeldzame erfgoedwaarde, op één van de meest strategische locaties van Antwerpen: in het iconische Hansahuis bevindt zich een polyvalente verdieping / authentiek bureel van 211 m², gelegen op een absolute toplocatie aan de Scheldekaaien en de Grote Markt.
Het Hansahuis werd voltooid in 1903 en is een markant hoekgebouw op de as van de Ernest Van Dijckkaai, Suikerrui en Kaasstraat. Het werd ontworpen door Joseph Hertogs, één van de meest toonaangevende Antwerpse architecten van zijn tijd, en groeide uit tot een tastbare uitdrukking van de economische bloei die Antwerpen aan het begin van de 20ste eeuw kenmerkte. Vandaag geldt het gebouw als beschermd monument en als een herkenbaar baken binnen het historisch stadscentrum.
De statige gevel en torenaccenten, rijke detaillering en het sculpturale karakter geven dit prachtige gebouw een uitstraling die tot op vandaag nog altijd indruk maakt. Dit is geen klassieke kantoorruimte, maar een eigendom met uitgesproken identiteit en een blijvende prestigewaarde.
Binnenin bevinden zich authentieke elementen zoals parketvloeren, houten lambriseringen en hoge dubbele deuren. De salons worden gecombineerd met meer eigentijdse werkplekken en vergaderruimtes. Die mix maakt het pand bijzonder geschikt voor wie zoekt naar een locatie met uitstraling, geschiedenis en functionele inzetbaarheid.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.