Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

De Lobbert 2, 3550 Heusden-Zolder

Huis Verhuurd in Heusden-Zolder
485 m² wonen
4 slaapkamers
€1.050

De Lobbert 2 - 3550 Heusden-Zolder - Een zeer PRACHTIGE RUIME woning (Half Open Bebouwing) bestaande uit een open inkomhal, grote woonkamer, nog een tweede kleinere woonkamer, keuken (voorzien van een koelkast, vaatmachine en een oven), grote berging (voorzien van een extra bijkeukenkast), ruime garage, tuin met terras, een grote oprit voor 3 wagens, beneden wc wckast, boven wc met wckast en een douche, 4 ruime slaapkamers. Deze prachtige woning is zeer mooi, ideaal gelegen. Dichtbij het ziekenhuis van Heusden en dichtbij de scholen.
2 maand huurwaarborg, GEEN HUISDIEREN toegelaten
: 0486 - 71 84 06 of 0475 - 74 63 47

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.050
Type
Huis
Bewoonbaar
485 m²
Bouwjaar
2007
EPC
117 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
5ATD1TRW8GV1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

18/05/2012€309.500
18/05/2012€1.050

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Heusden-Zolder.

Bijkomende informatie