Hollestraat 16 - 3945 Kwaadmechelen - HUIS TE KOOP KWAADMECHELEN - HOLLESTRAAT 16
Woning met tuin, gelegen op een perceel van ruim 13are, in een rustige en doodlopende straat.Indeling:
Gelijkvloers: inkomhal, apart toilet, living, eetplaats, sas, keuken, garage.
Eerste verdiep: 4 slaapkamers, badkamer en toegang tot zolderruimte waar nog extra kamers mogelijk zijn.
Kelderverdieping: deze woning is gedeeltelijk onderkelderd.Vanuit de living, de eetplaats en de keuken krijgt u een mooi zicht op het groot terras en de achtertuin.Mits de nodige opfrissingswerken biedt deze woning veel mogelijkheden. De goede indeling van de woonvertrekken, de mooie zij- en achtertuin, voorgevelbreedte van het perceel en de ideale ligging vlakbij op-en afrit E313 zijn belangrijke troeven van deze eigendom.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kwaadmechelen.