Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Hoogstraat 33, 2930 Brasschaat

Huis in Brasschaat
3 slaapkamers
€510.000

Hoogstraat 33 - 2930 Brasschaat - Woning in Brasschaat op 737m Indeling gelijkvloers:
Verscholen achter een strakke beukenhaag voor maximale privacy deze woning met verwarmd zwembad op een zuid - west georië,nteerd perceel van ca 737m.
Via de inkomhal met trap naar het eerste verdiep en toilet met lavabo, betreden we de ruime leefruimte op houten vloer met open haard en serre met tuinzicht. Deze leefruimte biedt plaats aan een grote salon en eetkamertafel. De volledig geï,nstalleerde keuken met keramische kookplaat, ijskast, oven en vaatwasser met ontbijthoek is toegankelijk via de living en geeft uit op de voortuin. Aansluitend een sas met toegang tot de garage.

Eerste verdieping:
Een ruime nacht hal met mogelijkheid tot plaatsen van bijvoorbeeld een dressing geeft uit op alle slaapvertrekken, apart toilet en badkamer. De ouderslaapkamer met ruime ingemaakte kasten is boven de garage gesitueerd. De twee overige slaapkamers bevinden zich aan de achterkant van de woning. De tussenliggende luxueuze badkamer is recent (2014) vernieuwd en voldoet volledig aan alle hedendaagse normen. Zo is er een luxe tweepersoons massage bad met lichttherapie,douche met regendouche en een dubbele lavabo in meubel voorzien. Tevens een toilet en LED verlichting. Verder ingemaakte kasten op fraai betegelde vloer.

De 4de slaapkamer bevindt zich op het zolderverdieping. Desgewenst bestaat de mogelijkheid deze via een vaste trap toegankelijk te maken. Deze slaapkamer is voorzien van een Velux dakraam.

TUIN
De tuin kenmerkt zich door de zuid - west orië,ntatie. U geniet de gehele dag van de zon, ook na thuiskomst. De veranda met achter inkom geeft u de gelegenheid lang avonden buiten te vertoeven.
Het verwarmde zwembad is door de tuinarchitect op een zonnige plaats in de tuin gesitueerd.

Deze eigendom is voor de liefhebber van rust en zon meer dan een bezoek waard.

Bijzonderheden:
- Aluminium ramen
- Doodlopende straat
- Dubbele beglazing
- Alarm
- Zuid - west tuin
- Volledig aangelegde tuin van 737m², met prachtig zwembad.

Bouwjaar: 1991
Niet geï,ndexeerd KI: &euro, 2.493,00
Algemene staat: Instapklaar
Bewoonbare opp: 210 m²,
Bebouwde opp: 125 m²,
Grond: 737 m²,
Woonkamer: 50 m²,
Slaapkamers: 3 - 4

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 510.000
Type
Huis
Bouwjaar
1991
EPC
0 kWh/m² A+
Aanvullende details
Referentie
16VP7NEZOA-W
EPC Certificaat
20140303-0001546125-00000001-4
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
07 Feb 2008
€510.000 / --

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com