Eggelstraat 5 - 3540 Herk-de-Stad - Wanneer ik de Eggelstraat inreed, had ik gevoel dat ik de drukte en de stress van stad achter mij liet. De eigenaar had mij gezegd dat ik zijn woning zou vinden, gelegen achter een halfhoge muur, met grote automatische poort. Ik vond dit landhuis blindelings, bovendien was ik erg verrast door de breedte van het perceel en van wat ik te zien van datgene dat verborgen leek achter de hoge groene haag: een erg grote siertuin, een pony dartelend in de weide en een recent gerenoveerde landelijke woning (lees: bijna nieuwbouw) Via een patio, kwam ik op het zonneterras, waar een glaasje fris op mij stond te wachten. Hier was ik duidelijk welkom.iedereen voelt zich hier trouwens welkom, maar wat meer is: iedereen raakt hier al gauw verslaafd aan de zalige rust en het bijhorende superieure vakantiegevoel. Groene vingers, zijn wel noodzakelijk ,-) Gelegen op minder dan 10 minuten van de autostrade E314 - Afrit Halen. De uitvoerige beschrijving van deze vergunde zonevreemde woning leest u op deze webstek.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herk-de-Stad.