Bocholterweg 78 - 3990 Grote-Brogel - Zeer mooie, goed onderhouden woning op een ruim perceel in bosgebied. De woning heeft op het gelijkvloers een inkomhal, een ruime woonkamer met veel lichtinval en sierhaard en aansluitend de ingerichte keuken met zicht op de achtertuin. Verder zijn er de achterinkom, de badkamer - wasplaats met bad meubel en douche, de nachthal en 3 mooie slaapkamers. Tevens beschikt de woning over een kelder en een deels afgewerkte zolder. Zowel achter als naast de woning heeft men een zon georië,nteerd terras. Naast de woning bevindt zich een ruime garage van 48m²,. Het geheel is in zeer goede staat van onderhoud, volledig omheind en toegankelijk via 3 grote toegangspoorten. Voor deze woning is.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Grote-Brogel.