Legevoorde 54 - 9950 Waarschoot - Deze prachtige villa met 2 opritten is gelegen langs een rustige weg te Waarschoot. De villa beschikt over een mooie ruime woonkamer en tijdloze keuken die beiden uitkijken op de prachtige tuin met vijver en bomen. Aangrenzend aan de keuken vinden we een wasruimte met ingemaakte kasten en koele bergruimte. Ook op het gelijkvloers vinden we 2 slaapkamers, een badkamer met bad en een apart toilet.
De eerste verdieping wordt momenteel gebruikt als bergzolder, toch bestaat de mogelijkheid om een vaste trap te plaatsen om zo deze ruimte om te toveren tot 4 mooie slaapkamers.
Samen bekijken wij met jou de mogelijkheden van deze prachtige villa. Wenst u meer info of een vrijblijvende bezichtiging voor deze woning, contacteer ons dan op het nummer en wij helpen u graag verder. EPC WAARDE: 651 kWh - m²,
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.