Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Sportlaan 1, 8420 De Haan

Villa in De Haan
2 badkamers
€315.000

Sportlaan 1 - 8420 De Haan - Rustig en residentieel gelegen villa in De Haan
Rustig en residentieel gelegen HOB, op fietsafstand van het strand en het centrum van De Haan. Deze te renoveren woning bestaat op het gelijkvloers uit : inkom, ruime living, keuken, bureel, badkamer met douche, berging en een garage. Op de bovenverdieping zijn er drie slaapkamers en een badkamer met bad. Leuke tuin. Aanpalende woning wordt ook te koop aangeboden. Beide woningen zijn momenteel verhuurd. Foto's interieur op aanvraag. Contacteer ons vrijblijvend voor een bezoek.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 315.000
Type
Villa
Bouwjaar
1969
EPC
480 kWh/m² E
⚠️ EPC-label E — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D.
Aanvullende details
Referentie
8E2C-LFNKLL1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€315.000 / --

Ligging & buurt

Sportlaan 1, 8420 De Haan

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Haan.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten