Rue des Hêtres 70 - 6600 Bastogne - HUIS TE KOOP BASTOGNE - RUE DES HÊ,TRES 70
Bastogne. Schitterende villa nabij het centrum, in een rustige buurt. 6 slaapkamers, bureau, zolder, 2 garages, terras en tuin. Zeer goede situatie.Ruime villa op een terrein van ongeveer 12 aren in een rustige wijk nabij het centrum.Op de begane grond is er een grote inkomhal, een living met eetkamer en woonkamer, een keuken, een achter keuken en een bureau.
De verdieping bestaat uit 6 slaapkamers en badkamer (bad et wastafel).
Zolder op de tweede verdieping.
Kelders worden benoemd onder het huis en 2 garages.
Terrein van 1200 m², met terras en tuin op het zuiden.
Uitrusting: electriciteit met enkele tarief, houten ramen met dubbele beglazing, centrale verwarming met mazout, leistenen dak, riolering.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.