Rue d'achet 53 - 5362 Achet - Samenvatting In het gezellig dorpje van Achet: Mooi drie gevels huis met een charmante cour voor te genieten van de zomer.Dit huis is in steen van het land gebouwd en is heel aangename voor te leven.Indeling:- Gelijkvloers: Keuken, woonkamer, badkamer met toilet, wasplaats.
-1ste verdieping: 3 slaapkamers van 10m², 14m², en 29m²,.
- Zolder: 1 zolder die niet inrichtbare is 1 inrichtbare zolder met de mogelijkheid voor 2 slaapkamers van ongeveer 29m²,.Prijs: Bod vanaf 170.000 &euro,. Interieur Keuken:Dampkap, Elektrisch fornuis, Goed onderhouden staat, Kasten met toestellen, Normaal uitgerust, Normale afwerking, Ontbijthoek, Oven, Spoelbak dubbel, Volledig ingebouwd Badkamer:Alle comfort, Douche, Dubbele wastafel, Dubbele wastafel in meubel, Hydro-bad, Mengkranen, WC
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.