Kiefhoekstraat 15-d - 3940 Hechtel-Eksel - Mooi vergunde bungalow in de kiefhoekstraat 15D te Hechtel , Eksel. Deze bungalow is gelegen op 20are85, heeft een schitterende ligging en gelegen op een heel mooi perceel grond met een prachtige vijver. In deze bungalow vinden we de volgende indeling: De inkom, de woonkamer met leefruimte, een praktisch ingerichte keuken, 2 slaapkamers, een badkamer met ligbad, een apart gastentoilet, verder is er een garage en een heel gezellig terras grenzend aan de vijver. Ideaal vakantie of weekend verblijf. Absoluut uw bezoekje waard. Geen permanente bewoning mogelijk.
rmatie kan U zich steeds wenden tot ons kantoor.
Energie waarde = 502 kwh - m²,
Sted. info: vg-wg-gdv-gvkr-gvv
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Ligging & buurt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hechtel-Eksel.