Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Geertruimoerstraat 21, 3128 Baal

Huis in Baal
200 m² wonen
4 slaapkamers
€495.000

Geertruimoerstraat 21 - 3128 Baal - Rustig gelegen woning in de natuur, opnieuw aangelegde tuin met zwembad volledig op het zuiden gelegen.
Achterkant volledig vernieuwd met nieuwe ramen en terras,binnenkant plafonds extra afgewerkt met isolatie en gyproc.
Verwarming werkt met warme lucht kanalen,installatie is dit jaar vernieuwd,werkt op propaan en lucht warmtepomp,zwembad kan mee verwarmd worden door installatie.Zonneboiler met boiler van 300liter.
Huis is volledig voorzien van ingebouwde kasten(super handig)zelfs tafel in eetplaats is vast genstalleerd.
Nieuwe keuken genstalleerd met de beste toestellen(Boretti vuur),zicht op tuin.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 495.000
Type
Huis
Bewoonbaar
200 m²
Bouwjaar
1975
EPC
0 kWh/m² A+
Aanvullende details
Referentie
Y29RQRP81JO5
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
01 Jan 2016
€495.000 / --

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com