Kaart
Lambermontstraat 35, 2000 Antwerpen
Lambermontstraat 35 - 2000 Antwerpen - Dit charmante dakappartement bevindt zich op de derde verdieping, pal op de levendige Marnixplaats in Antwerpen, boven het gekende Café Baron. Een absolute topligging in één van de meest gegeerde buurten van de stad, met tal van restaurants, cafés en winkels op wandelafstand. Het appartement beschikt over een inkomhal, een lichtrijke leefruimte, een aparte keuken, twee volwaardige slaapkamers en een badkamer. De volledige woning verkeert in zeer mooie staat en de badkamer werd recent gerenoveerd, wat zorgt voor extra comfort en een moderne uitstraling.
Ideaal voor wie op zoek is naar een instapklaar appartement op een bruisende en centrale locatie. Beschikbaar vanaf 01/07/2026
Elektriciteit, gas en water zijn individueel. Voorwaarden:
- vast inkomen
- 3 maanden waarborg
- 3-6-9 contract
Kenmerken:
Energie:
• EPB/EPC-label: E
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Ja
Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 85 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 2
• Badkamers: 1
Kenmerken
📈 Bekijk ook de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen (2000) — prijsevolutie en actueel aanbod.
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.